Series
Ratings
148
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5- Mo Season 2Rated ★ 1.5
Mo Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness Season 2Rated ★ 3.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0