Series
Ratings
79
SirensRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
UncoupledRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.5