Series
Ratings
15
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Back to SeventeenRated ★ 4.0
DerailmentRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5