Titles you rated
LiveRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0