Movies
Ratings
307
DolittleRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.0
And Then We DancedRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0