Titles you rated
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Shitamachi RocketRated ★ 4.0
Summer NudeRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0- Umizaru EvolutionRated ★ 3.5
- ATARURated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.5- とっとこハム太郎Rated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 3.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 3.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0