Movies
Ratings
247
The Old GuardRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5