Movies
Ratings
80
The Sixth SenseRated ★ 3.0
AntichristRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
This Is EnglandRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 5.0
If You Were Me 2Rated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Memories of TomorrowRated ★ 5.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0