Series
Ratings
98- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 1.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
How to Become a Mob BossRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
How to Become a Cult LeaderRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 1.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
BerserkRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 4.0