Series
Ratings
150
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 4.0
Salon De HolmesRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 4.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5