Series
Ratings
32
Hur JunRated ★ 4.0
Taste of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5