Series
Ratings
146
Long VacationRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0