Movies
Ratings
297
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0