Movies
Ratings
235
Zootopia 2Rated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 3.0