Movies
Ratings
811
The American FriendRated ★ 4.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Good MorningRated ★ 4.0
Beware of a Holy WhoreRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.0
The Bad Sleep WellRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
Mystery TrainRated ★ 3.5
Blood and Black LaceRated ★ 3.5
The Bird with the Crystal PlumageRated ★ 3.5
Barry LyndonRated ★ 4.0
Down by LawRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0
The Legend Of The Holy DrinkerRated ★ 3.0