Movies
Ratings
28
The ThievesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0