Movies
Ratings
20
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5