Movies
Ratings
558
OppenheimerRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 1.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5