Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0