Series
Ratings
13
First LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0