Movies
Ratings
51
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0