Titles you rated
- The Big CRated ★ 4.5
- The Big CRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Love and AmbitionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The LandRated ★ 3.5
- Perfect LoveRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 3.5
The Empress Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0