Movies
Ratings
103
ShortbusRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0