Series
Ratings
104
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- I Need a FairyRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.0
This Is Going to HurtRated ★ 5.0
이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5