Series
Ratings
53
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0