Movies
Ratings
1011
Gran TorinoRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 2.5
Enter the DragonRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Babylon A.D.Rated ★ 2.0
Odd ThomasRated ★ 1.5
Iron SkyRated ★ 1.5
DoomsdayRated ★ 2.5
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 2.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
StealthRated ★ 2.0
LockoutRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0