Series
Ratings
24
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0