Movies
Ratings
591
Knives OutRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 4.0