Series
Ratings
22
JumongRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0