Series
Ratings
18
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0