Movies
Ratings
199
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5