Movies
Ratings
133
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5