Titles you rated
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0