Movies
Ratings
308
AdventurelandRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
ScoutRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 4.5