Series
Ratings
32
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0