Series
Ratings
48
The Art of SarahRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0