Series
Ratings
25
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0