Series
Ratings
23
SKY CastleRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5