Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Europe Outside Your Tent Season 5Rated ★ 4.0