Series
Ratings
22
SKY CastleRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0