Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0