Series
Ratings
85- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
iZombieRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0- TorchwoodRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0