Series
Ratings
52
Dodge DanpeiRated ★ 5.0- TransparentRated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0