Series
Ratings
203
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The Catstody WarRated ★ 2.0
My DearestRated ★ 5.0
The StudioRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0