Movies
Ratings
351
FrankensteinRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 0.5
JungleRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.0
The RoadRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5