Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Last ChanceRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0- The Black Leather NotebookRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Money GameRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0