Movies
Ratings
343
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Tales from EarthseaRated ★ 1.0
Pom PokoRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Wicker ManRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5