Movies
Ratings
169
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 1.5
The VowRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5