Movies
Ratings
107
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0