Series
Ratings
249
CandyRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
PainkillerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
ClarkRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0